Yeni yıl hediyeleriniz AİSHA’dan..

Sevgili Ayşe Tolga’nın mis kokulu markası AISHA annelerime ve anne adaylarıma küçük bir yeni yıl süprizi ile burada.

aisha koleksiyonunda göreceğiniz her ürün, doğal şartlarda yetiştirilmiş veya vahşi doğadan toplanan bitkilerle, özenle, çok özel formüllere göre harmanlanarak, ürünlerin özlerinden ambalaj malzemesine kadar teker teker, Türkiye ve dünyadaki seçkin isimlerle yapılan araştırmalar ve çalışmalar sonucu hayat bulmuştur.
Bu ürünlerden birine sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey 24 Aralık saat 17:00 ‘ye kadar aşağıya inip bir yorum bırakmak; hepsi bu :=) Yoruma hangi ürünü tercih ettiğinizi de ekleyebilirsiniz. Lütfen tek bir yorum 😉

Türk Gülü (Rose Otto) Çiçek SuyuMisket limonu ve Nane Banyo Jeli

Hamile Bakım Yağı ( bakım yağı olarak da geçer)

Sweet dreams sampuan Lavantalı Şampuan

Küçük Prens Banyo Vücut Jeli

Yorum bırakanlar arasından yapacağım çekiliş ile beş kişi yeni yılda aşağıdaki ürünlerden birinin sahibi olacak.
Şimdiden mis kokulu yıllar dilerim.

Bol şans..:)

aisha yüz ve vücut

Türk Gülü Çiçek Suyu

Bu %100 organik ürünü bir kez koklayınca, piyasada satılan pek çok yapay gül suyunu kolaylıkla fark edeceksiniz. Gül suyunun faydaları ve uygulandığı yerler sınırsızdır. Nemlendirici olarak normal, hassas, olgun ve canlılığını yitirmiş ciltlere nem ve canlılık kazandırır. Pre-menstürel durumlarda hem fiziksel hem de psikolojik rahatlama sağlar.

Nem koruyucu ve tutucu özelliklerinden dolayı yolculuklar için iyi bir seçimdir. Aynı zamanda kuvvetli bir antiseptik ve ferahlatıcıdır. Uykusuzluktan, güneş yanıklarına, yara temizliğinden kırık kalplere, psikolojik ve fizyolojik yararları sonsuzdur.

Misket limonu ve Nane Banyo Jeli

Kimyasal maddeler, köpürtücü ajanlar pek çok toksik madde içerdiği gibi egzama ya da alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. aisha, “body wash” ve şampuanları, organik yağlardan hazırlıyor ve aromaterapi yağları ile kokulandırıyor.

aisha anne


Anne vücudu, hamile kaldığı ilk andan itibaren inanılmaz değişimler geçiriyor. Hem bu dönemde hem de loğusalığı sırasında hassaslaşan anne, elbette en özel ilgiyi hak ediyor.

aisha bu seriyi, hamilelik, doğum ve loğusalık sırasında annenin, bu meydana gelen değişimler nedeniyle yaşadığı sıkıntıları en aza indirmek için hazırladı. aisha, doğayı annelerin ayağına getirerek, onlara hak ettikleri ilgiyi gösteriyor.

Hamile Bakım Yağı

aisha, hamile annenin hassas burnuna ve kaşınan göbeğine uygun bir karışım hazırladı: Sabah bulantılarını fazla tetiklemeyecek neşeli aromalarıyla mandalina ve neroli, hafif kokusuyla sakinleştirici Roma papatyası, çatlaklarla mücadele edecek çok kuvvetli öz yağlar.

Hafif ve kolay emilen, alerjik reaksiyon oluşturma şansı son derece düşük bu üründe, aisha yara iyileştirici ve cilt dostu tüm önemli yağları kullanarak, cildin esnekliğini korumasına yardımcı oluyor. Kalçaya, göbek bölgesine ve göğüslere uygulanabilen bu ürün, masaj ve banyo yağı olarak da kullanıma uygun.

Aisha Bebek


Küçük Prens Banyo Vücut Jeli

aisha, küçük prensler için, yeşil mandalina, tatlı portakal ve gül ağacı öz yağlarını tercih ediyor. Bu ürün cildi tahriş etmeden temizliyor, rahatlatıyor, güçlendiriyor.

Sweet Dreams Lavantalı Şampuan
Sakinleştirici tatlı badem yağı, zeytinyağı özleri ve lavanta öz yağı içeren bu şampuan bebeğinizin hassas beş derisini besliyor, temizliyor.

İçerik: Organik kayısı çekirdeği yağı, lavanta öz yağı.

Faydası: Cildi sakinleştirici. Rahatlatıcı, bebeğin hassas baş derisini besliyor, temizliyor.