Loli’nin hediyesi var!

Loli de kim mi ? ..Loli çıtı pıtı bir hanımefendi 🙂 Bir kurabiye fabrikası var.. beraber oturduk önce bu fabrikaya bir web sayfası hazırladık. Buyrun önce sizi gezintiye alalım. Çok zevkli, renkli, tatlı, lezzetli üretimleri kendiniz görün. Sonra bu yazının aşağılarına doğru inip bir yorum bırakın. 13 Temmuz Çarşamba saat 17:00 ye kadar yorum bırakan iki kişi bakın neler kazanacak. Hediyenizi ister babyshower partiniz için, ister doğumda ister doğum gününde kullanabilir ya da belki bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

Hediyeleri kullanım için tarih kısıtlaması yoktur fakat istenilen teslim tarihinden 10 gün öncesinden kararlaştırmak gerekmektedir.

Çekilişle belirlenecek olan 1 kişiye ;

Loli’nin Kurabiye Fabrikası’nın hazırladığı bebek kurabiyelerinden 15 adetlik paket. Kız ve ya erkeğe göre renk ve kart seçenekleri arasından seçtiğiniz kurabiyeler isme özel olarak hazırlanacaktır.

Çekilişle belirlenecek olan 1 kişiye ;

İçlerinde minik butik kurabiyelerin bulunduğu nostaljik ahşap atlı kutulardan 15 adetlik bir set. Kız ve ya erkeğe göre renk ve kart seçenekleri arasından seçtiğiniz kutular ve içlerindeki kurabiyeler isme özel olarak hazırlanacaktır.