Yenidoğan bebekler /im /iz

Minik minik bebeklerimiz var bizim.. henüz 5 günlük ya da 10 günlük..sıcacık, yumuşacık uyuyorlar..o kadar saf, temiz, pamuk gibi..

Yeni doğan bebeklerimiz var bizim..

Objektifimize harika pozlar veren..uzun zamandır poz veren öyle ki neredeyse doğum günlerine gideceğiz onların:) Bu kadar uzun zamandır beklememizin bazı sebepleri elbette vardı ancak şimdilik beklesin o nedenler çünkü içimizdeki heyecan artık bu minikleri sizlerle paylaşmaktan duramıyor yerinde!

Hikayeye birlikte başladık ama ne tesadüf ile !! Kung- Fu Panda filmindeki usta Oogway’in dediği gibi ” tesadüf diye bir şey yok”mudur gerçekten diye düşündüren bir tanışma ve hayalini kurduğumuz kareleri birlikte yakalama hikayesi aslında bu biraz. Okuduk, öğrendik, denedik, gittik geri döndük, beceremedik, “hah! tamam bu sefer kıvırdık bu işi” dedik, malzemeler biriktirdik yetmedi getirttik, yetmedi yaptırdık yetmedi bebeklerin evlerindekileri değerlendirdik günün sonunda biz omuz omuza verdik! Özlem Turan, ben ve bu minik bebeklerin aileleri.. ortaya harika kareler çıktı ve çıkmaya devam edecek bundan böyle..


Bazı bebekleri tek başımıza bir çoğunu beraber fotoğrafladık Özlemle. İkimizin farklı tarzlarını aynı karelere yerleştirme konusunu da becerdik üstelik 🙂 “artık olduk” demesek bile (demeyi sevmediğimizden 😉 ) çok sayıda bebekle çok yol katettik ve şimdi sıra bunu bir hizmet olarak sunmaya geldi: yenidoğan bebekleri hastaneden eve geldikten sonra en fazla 15. günlerine kadar fotoğraflıyoruz. Siz de bebeğinizin bunlar gibi kareleri olmasını isterseniz  neden birlikte çalışmayalım ? Randevu ve bilgi için iletişim formunu doldurabilirsiniz.