Henüz Yorum Yapılmamış

AĞUSTOS CANIN İSTEDİĞİ ZAMAN GEL YOGASI

Canın istediği zaman gel çalışması 6. ayını bitirdi. Bu çalışma “gel yoga yapalım, gel yüzümüzü gençleştirelim, çizgileri yok edelim, kırışık da olmasın, bilinçli farkındalık çalışalım, meditasyon yapalım” çalışması ya da aylık “yüz yogası maratonu” değildir.

Bu çalışma kendi rutinlerimi paylaşma niyetimle ortaya çıkan, eklemleri, kasları, bağ dokuyu nefesi çalıştıran ve içinde yoga duruşlarını da kullandığım, yıllardır yaptığım çalışmaların sonucunda benimle birlikte yoğurulmuş egzersizler bütünüdür. Hem yüzü hem bedeni hem ruhu aydınlatan egzersizler toplamı hem de keyfi ve sohbeti içine ekleyen, günlük kendimize birbirimize iyi gelme ritüelidir.

Beden, nefes, yüz egzersizlerini araç olarak kullanıp, birbirimize destek olmak, birlikte bir akış oluşturmak,
sohbet etmek,gülmek, ağlamak, beslenmeden çocuklarımıza, işlerimizle ilgili konulara kadar geniş bir yelpazede birbirimizi dinlemek, desteklemek bildiklerimizi paylaşmak bilmediklerimizi merak edip sormak,
konuşmaktan öte bir dinleme alanıdır. Çok lezzetli bir kadınlar kulübüdür. “Nasıl bu hale geldim” den
“tamam peki şimdi ne yapabilirim” e kendimizi taşımaktır. Bu taşıdığımız yerde neşe, keyif ve haz nasıl alırım diye sormaktır. Sabahları KENDİNE GÜNAYDIN demektir.

6 aydır bu çalışma sabah 5 akşam 3 olmak üzere ay boyunca toplamda 32 çalışma var ve her çalışma iki bölümden oluşuyor yani 64 ayrı çalışmaya katılma imkanı ile devam etti. Sadece Ağustos ayı için 5 sabah yüz baş boyun kapsayan egzersizler ile devam edecek ancak Eylül ayında yeniden eski versiyona geri dönülecek. Bu fark benim minik bir tatil ve dinlenme ihtiyacımdan dolayı ortaya çıktı.

Çalışmaların kaydını vermiyorum. Yukarıda saydığım tüm çalışmaları internet üzerinde kendi başımıza yapacak çok kaynak bulabiliriz. O yüzden sabahki enerjiden doğan bir çalışmanın kaydını akşam ya da ertesi gün yapmak pek dokunmayacak. Bu bir maraton olmadığı için kendini rahat hissettiğin her çalışmaya davetlisin.

Eğer bu çalışmaya katılmak istersen birlikte hepsini yapabiliriz, en çok söz vereceğim şey ise “iyi hissetmek” olacak; uyandığında ve uykuya giderken.

İki ayrı insan
Gerçek olan hangisi artık biliyoruz
.
Kasım 22 👉 Mayıs 22
İki ayrı insan gibi. Sadece yüz egzersizleri değil elbette. İyileşme bir bütün ve tüm egzersizler de buna destek. Bu çalışmada birbirimize tutunmak en büyük motivasyonumuz.

Ne zaman ? Ne yapıyoruz?

8 Ağustos – 2 Eylül

Pazartesi’den Cuma’ya 5 sabah
08:30 – 09:15 SABAH SABAK KENDİMLE

Sabah uyanma ile başlayan benim önereceğim bazı rutinlerimiz var, bu rutinlerin sonunda yüzü eli yıkayıp ekran başına buluşuyoruz. Gece sertleşen omuz ve boyunu ısıtıp yüz egzersizleri yapıp sonra da yüzümüze yağımızı masaj ile sürüyor, baş boyun, yüz masajı yapıyoruz. Bu ay için yüz egzersizlerine boyun sırt üst beden egzersizlerini de biraz daha detaylı ekleyeceğim.
Tek bir link saat 8:30 da açılır 9:15 kapanır.

Ben bir ay boyunca hepsini açık olarak yapacağım sen dileğine gelebilir ya da benimle birlikte bir ay boyunca hepsini yapabilirsin. Ben buradayım gelirsen birlikte olur.
+
dersler her seviyeye uygun olacak. İster hiç yoga yapmamış ol istersen bir eğitmen ol zayıf ol kilolu ol balık etli ol esnek ol güçlü ol ya da olma hiç fark etmiyor. Bir mat ya da üzerinde rahat edeceğin bir örtün olsun yeter.

AMAÇ

İyi hissetmeye dair bir davet sunmak sana ve kendime.

ÜCRET

200TL

  • Sadece akşam ya da sadece sabah olması fiyatta bir fark yaratmamaktadır.
  • Bu çalışma için yapılan ödeme 8 Ağustos – 2 Eylül arası tüm sabah çalışmalarını kapsar.
  • Kayıt olduktan sonra önce bir bilgilendirme maili alacaksanız burada son bir küçük işiniz var sonrasında whatsapp iletişim bağlantısını malinize alacaksınız. Linkler whatsapp üzerinden çalışma başlamadan önce size iletilecek.
  • Eğer yüzünüzde botoks ya da dolgu varsa lütfen okuyun

Katılmak için formu doldurabilirsin.

KATILIMCILARIN YORUMLARI

Bir Yorum Yaz