Henüz Yorum Yapılmamış

Basında|Her Damlası Altın Anne Sütü Fotoğraf Sergisi |

Geriye sayım  başladı, baskılar, yerleştirme, koşuşturma.. mütevazi sergimizin haberleri de çıkmaya başladı ya.. heyecanlanmamak elde değil. Belki çok büyük bir sergi değil evet ama küçücük bir haber bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor..

Haftasonu Dergisi’nde çıkan küçük ama harika haberimiz 🙂

————-

Çocuk Vizyonda çıkan haber:

“Her Damlası Altın Anne Sütü” Fotoğraf Sergisi

İlçe: Şişli
Adres: Teşvikiye Caddesi, No:162 – Nişantaşı
Telefon: (212) 373 33 33 begin_of_the_skype_highlighting              (212) 373 33 33      end_of_the_skype_highlighting
Web: http://www.citysnisantasi.com/tr

Zaman

1-17 Ekim, 2010

Lansinoh Türkiye’nin sponsorluğunda, doğum fotoğrafı sanatçıları Aslı Tür, Ayça Oğuş ve Özlem Turan’ın “Her Damlası Altın Anne Sütü” adlı fotoğraf sergisi, 1 Ekim 2010’da City’s Nişantaşı AVM’de açılıyor…

Lansinoh Türkiye’nin 2010 Emzirme Haftası Etkinlikleri kapsamında, 1-17 Ekim 2010 tarihleri arasında, doğum fotoğrafı sanatçıları Aslı Tür, Ayça Oğuş ve Özlem Turan’ın emzirme karelerinden oluşan fotoğrafları City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek.

Anne sütüne destek olmayı ilke edinmiş olan Lansinoh Türkiye,doğum, bebek ve aile fotoğrafları konularında uzmanlaşmış 3 fotoğraf sanatçısını emzirme haftası etkinlikleri kapsamında, biraraya getirdi.

Aynı zamanda anne olan fotoğraf sanatçıları, anne ile bebek arasındaki en saf, en doğal, en organik bağ olan emzirmeyi sonuna kadar desteklediklerini ve de ayrıca fotoğraflamaktan büyük zevk aldıklarını belirtiyorlar. Sergideki tüm fotoğraflar, annelerin emzirme anlarının belgesel tarzda fotoğraflandığı karelerden oluşuyor. Toplam 15 kare olan fotoğraf sergisi için, sergilenen fotoğraflarda yer alan tüm annelerden yazılı izin alındı.

City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan sergi 1-17 Ekim 2010 tarihleri arasında, AVM’nin açık olduğu saat aralıklarında ziyaret edilebilir.

Açılış: 01 Ekim 2010
Yer: City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi
Sergi Açılışı & Kokteyl: 13:30 -14:00
Workshop : 14:00 – 15:00
Defile: 15:00 – 15:25

————-

City’s Nişantaşı 01-07 Ekim Dünya Emzirme Haftası’nı Kutluyor!
Tüm Dünyada 1-7 Ekim Tarihleri Arasında Kutlanan Emzirme Haftası Etkinlikleri Bu Yıl City’s Nişantaşı’nda Da Çeşitli Aktivitelerle Kutlanacak.

Tüm dünyada 1-7 ekim tarihleri arasında kutlanan emzirme haftası etkinlikleri bu yıl city’s nişantaşı’nda da çeşitli aktivitelerle kutlanacak. Yaptığı etkinliklerle sadece Nişantaşı değil tüm İstanbul’un ilgi çekici alışveriş merkezlerinden biri haline gelen City’s Nişantaşı bu kez anne ve bebekler için çok önemli olan bu etkinliğe evsahipliği yapıyor.

Bebeğinizi en doğal şekliyle beslemenizi ve büyütmenizi mümkün kılmak ve desteklemek adına gerçek çözümler sağlamaya kendini adayan Lansinoh, “Her Damlası Altın Anne Sütü” sloganıyla 01-17 Ekim 2010 tarihleri arasında doğum fotoğrafçıları Özlem Turan, Ayça Oğuş ve Aslı Tür’ün anne-bebek fotoğraflarından bir sergiyi gerçekleştiriyor. 15 emzirme karesinden oluşan sergi Akkavak katında gezilebilir. Serginin kokteyli 13:30’da gene Akkavak katında gerçekleşecek.

Elif Doğan (Blogcu Anne Yazarı, Emzirme Reformu Hareketi Fikir Annesi ), Hande Yuvakuran (Bebek Dergisi Genel Yayın Yönetmeni), Eylem Gürgenç (kariyer.net İş Ortaklığı Yöneticisi, Işık Taçoğlu(Lansinoh Türkiye Ürün Müdürü)’nün katılacağı “Sağlıklı Nesiller İçin Sadece Anne Sütü” başlıklı seminer saat 1 Ekim Cuma günü, 15:00-16:00 saatleri arasında Lansinoh’un katkılarıyla Akkavak katında gerçekleşecek.

Bambu liflerinin yumuşak yapısı kullanılarak özenle dokunmuş kumaşlardan ürettiği emzirme kıyafetleriyle anne adaylarının ve emziren annelerin emzirme destekçisi ve moda seçimi olmaya aday LeiLeo’nun defilesi 1 Ekim 2010 Cuma günü S3 katında saat 15:00’da gene Lansinoh’un katkılarıyla gerçekleşecek.

Workshopa katılan annelere, eğitimin içeriğinden yola çıkarak hazırlanacak 10 soruluk test düzenlenecek ve testi en doğru cevaplayan anneye “günün emziren annesi” plaketi verilecek. Ayrıca workshopa katılan anneler Lansinoh numuneleri ve düzenlenen çekilişle e-bebek’ten hediye çeki kazanacaklar.

Bir Yorum Yaz