3

CANIN İSTEDİĞİ ZAMAN GEL YOGASI

Ne yapacağız ?

Hafta içi 5 sabah 3 akşam hem bedenle hem nefesle hem de yüzümüzle gece gündüz kremimizle birlikte uyanıp birlikte uykuya hazırlanacağız?
Biz geçen ay birlikte şekeri ve şekere dönem gıdaları hayatımızdan çıkarttık bazen zorlandık bazen kaçırdık ve paylaştık yine düştüğümüz yerden kalkıp devam ettik. Bu ay ben buna bir de hafta sonu yürüyüşlerini de mi eklesek diyorum, bunları konuşarak birlikte çoğaltabiliyoruz. Ben bedenimdeki ağrılar yüzünden geçtiğimiz hafta bir çok gıdayı beslenmemden çıkarttım belki birlikte yapabiliriz bunu da ?

Eğer bu çalımaya katılmak istersen birlikte hepsini yapabiliriz, en çok söz vereceğim şey ise “iyi hissetmek” olacak; uyandığında ve uykuya giderken. Bir de aşağıda bir aylık çalışma ile elde ettiğim sonuca bakabilirsin.

Ne zaman ?

Pazartesi’den Cuma’ya 5 sabah
08:30 – 09:00 Gündüz Kremi |15 dk ara| 09:15 – 09:45 Güne yükselelim

Gündüz kremi: Sabah uyanma le başlayan bazı rutinlemiz var bu rutinlerin sonunda yüzü eli yıkayıp ekran başına buluşuyoruz. Gece sertleşen omuz ve boyunu ısıtıp yüz egzersizleri yapıp sonra da yüzümüze yağımızı masaj ile sürüyor, baş boyun, qigong masajı yapıyoruz.
Güne yükselelim : yarım saatlik esneme uzama ve nefes akışlarından oluşan egzersizlerden oluşuyor. Daha çok sabah eklemleri, enerji kanallarını, fasyayı, kasları yumuşatmak bazen terapik daha postür kaslarına yönelik akışlarımız var. Günün enerjisi ve ihtiyacına göre belirliyoru. İstediğine katılabilirsin.
Tek bir link saat 8:30 da açılır 9:45 kapanır.

Pazartesi – Çarşamba – Cuma 3 akşam
21:00 – 22:00 Uykuya Hazırlık

Gece Kremi: gece kremi ya da yağını alıp uyku öncesi yüz bakımızı yüz egzersizleri ve masajı ile yapacağız. Özellikle gün boyu bilgisayar başında ya da telefonla yorulan gözleri , boynu ve başı dinlendirmek üzerine çalışıyoruz. Arkasından yine ihtiyaca göre nefes, meditasyon, restoratif yoga ya da uyku yogası yapıp günün gerginliğini birlikte gevşetiyoruz.

Ben bir ay boyunca hepsini açık olarak yapacağım sen dileğine gelebilir ya da benimle birlikte bir ay boyunca hepsini yapabilirsin. Vaktin yoksa birine varsa hepsine ya da bir gün sabaha bir gün akşama tamamen programa uymak sana bağlı. Bir zorunluluk yok. Ben buradayım gelirsen birlikte olur.
+
dersler her seviyeye uygun olacak. İster hiç yoga yapmamış ol istersen bir eğitmen ol zayıf ol kilolu ol balık etli ol esnek ol güçlü ol ya da olma hiç fark etmiyor. Bir mat ya da üzerinde rahat edeceğin bir örtün olsun yeter.

AMAÇ

İyi hissetmeye dair bir davet sunmak sana ve kendime.

ÜCRET 200TL

 • Sadece akşam ya da sadece sabah olması fiyatta bir fark yaratmamaktadır.
 • Bu çalışma için bir ödeme olacak 1 mart – 31 mart arası tüm sabah ve akşam çalışmalarını kapsayacak.
 • Bu çalışmaya katılanlar ayrıca ay içerisindeki planlı ya da süpriz diğer çalışmalara % 50 indirimli olarak katılabilecek.
 • Kayıt olduktan sonra önce bir bilglendirme maili alacaksanız burada son bir küçük işiniz var sonrasında whatsapp iletişim bağlantısını malinize alacaksınız. Linkler whatsapp üzerinden çalışma başlamadan önce size iletilecek
 • Bu ay için katılanlara 28 Şubat akşamının linki de eklenecek.

Katılmak için formu doldurabilirsin.

0 TL


Yorumlar (3)

 1. ŞUBAT 2022 | ONLİNE DERSLER | Ayça Oğuş :

  […] CANIN İSTEDİĞİ ZAMAN GEL YOGASI […]

 2. MART 2022 | ONLINE Program | Ayça Oğuş :

  […] Detaylar Linkte […]

 3. Zayıflama Hikayeleri | Pinik-Kuş | Ayça Oğuş Blog :

  […] hanımla tanışmam ve eliminasyon diyetine başladım. 3 Mart 85 kiloyla yola devam ediyorum. Canın istediği zaman gel yogası diye bir çalışma başlattım. Burada büyük bir motivasyon buluyorum. Birbirimize iyi gelen bir […]

Bir Yorum Yaz