Henüz Yorum Yapılmamış

Doğum Fotoğrafları | Ali Aras bebek

Ahu, lise arkadaşım.. aynı dönem değiliz ama bizim okul bir avuç insan herkes birbirini tanır. Elbet o yıllarda bu kadar özel anlarına şahit olacağımı bilemezdim. Nihan’ın babyshowerında 20 haftalık hamileydi ve daha o zaman hamile fotoğrafları istediğini söyledi. Zamanın ne kadar hızlı aktığını söylememe gerek var mı bilmiyorum 🙂 çok hızlı bir şekilde 38. haftasına geldik ya da bana mı öyle geldi ?

Bahçeşehirde genç annneanne’nin bahçesinde buluştuk. Sanat kokan harika bir eve yolum düştü eklemem lazım. Heykellerden resimlere, Ahu’nun ve kardeşinin küçüklük kıyafetlerinden tasarlanmış harika eserler ile tanıştım.

Hava sıcak, güneşli. Yaz günü masayı türk kahveleri ve çilekler donatmış..Baba adayımız manken gibi zaten.. poz vermeyi Ondan öğrenin derim. Gibisi fazla yapmış modellik bir zamanlar. O kadar tecrübeli ki hem beni Ahu’yu rahatlatan pozları her şeyin kolay ilerlemesini sağlıyor.

Ben ne yapsam da değişik bir şeyler çeksem diye düşünürken yola çıkmadan oğlumun parmak boyalarını attım çantama eh bembeyaz gömlekler için pek sağlıklı olduğunu söyleyemeyeceğim ama biz çok eğlendik 🙂

Uzun sohbetle geçen günün sonunda sadece aynı lisede okumuş olmanın yanı sıra prolaktin değerlerimizden doktorumuz Alper Mumcu‘ya kadar o kadar ortak yanımız çıktı ki ben ameliyathane girerken 3,5 sene önce kendim girdiğim günü yaşadım desem yalan olmaz. Tarık rahat, heyecanlı elbet ama çok rahat bana bekleme odasında gerçekten felsefik konuşmalar yapacak kadar; benim heyecandan kelimeleri beynim algılamakta zorlanıyor. Tebrik etmek lazım 🙂 Ya heyecandan o kadar derin konuları konuşabildi ya da bilmiyorum .. sadece ben Tarık’tan daha heyecanlıydım.

Ta ki o zümrüt gözlerde mutluluk göz yaşlarını görene kadar. Ali Aras bebek bu kadar uzun bekleyişimin sonunda sağlıkla Ahu’nun kolları arasında, babasının sıcak dokunuşlarıyla tanıştığında orada olmak benim için çok heyecanlıydı.

Güzel insalar, renkli aile, mutlukluk tablonuz bir ömür daim olsun.

Bir Yorum Yaz