Doğum fotoğrafları Hizmeti;
Sezaryen doğumlarda doğum saatinden 1 saat önce hazırlık ile,
normal doğumlarda 7cm açılma itibari ile başlar.
Doğumhane ya da ameliyathaneye giderken, doğuma girecek olan bir başka yakınınızın hazırlanışı, bebeğin doğum anı ve anne/baba ile ilk buluşması, diğer aile fertleri ile karşılaşma, bebek odası fotoğrafları (izin verilen hastanelerde bebek odasının içinden, verilmeyen hastanelerde camdan), annenin odaya gelişi, bebekle ilk buluşma ve emzirme anları ile sona erer.
Bebek odaya geldikten sonra çekilen emzirme fotoğraflarını takiben 1 saat ara verilerek, anne- bebek, baba – bebek, bebek portreleri ve odada bulunan yakınlar ile aile çekimi ile sona erer.

Bu çekimlerin sonunda 24 saat içerisinde yakınlarınızla paylaşabileceğiniz şifreli bir web sayfasında örnek fotoğraflar ve hoş geldin bebek kartı e-posta ile paylaşılır. Tüm fotoğrafların düzenlenmesi ve albüm çalışması tamamlandığında dvd içerisinde çekilen tüm fotoğraflar albüm ile birlikte adrese gönderilir.

Doğum hikayesi yerine doğumun ertesi günü hastanede aile çekimi de tercih edebilirsiniz. Tüm paket detayları için info@aycaogus.com adresine “beklenen doğum tarihi / hastane” bilgilerinizi girerek bir e-posta atabilir ya da iletişim sayfasından form doldurabilirsiniz.

dogum_fotografi_berk1