4

Doğum Hikayesi | Ceylan Aslı Bebek

Sevdim seni ben bugün çok ! Hoşgeldin Ceylan Aslı

yazmıştım 4 Ekim günü bu fotoğrafın altına.

Şimdi bu minik kuzumun annesinden gelen satırları yazacağım.. ben ne desem olmayacak.. bazen kalpler karşılıklı aynı ritimle çarpar; çarpmış işte..

Mazlumsun..doğduğun gün anladım..narin, minik, buğday..
benimsin..kız anasıyım ben artık..erkek anasına ilaveten..farkı yoktur diyorum, var diyorlar kız olacağını öğrendiğimiz günden beri..var..anladım doğduğun gün..narinsin, ipek, minik ve buğday..
tanesin minik bir tane..bir tane..ekimin 4’ünde saat 8:55’te kavuştuk biz seninle..baban şahit..bir de Ayça..heyecanımıza ortak, gülümsemesinden belli..hatta teyzen sandı onu hastane görevlileri..gülümsemesi rahatlattı beni..fotoğraflaması daha o ‘an’da kalmamı sağladı..uzun uzun seyrettik seni..gözüm sende, aklım tutuk, elim kolum seninle dolu ..kaldık daha uzun süre o sevinçlerde Ayça’nın sayesinde..Ceylanım..Ceylan Aslım, iyi ki geldin bize..

Aslıhan.

Yorumlar (4)

 1. Orçun :

  tekrar tekrar ağlar mı insan? ağlar… teşekkürler ayça sana da, tüm sıcaklığın için, tekrar tekrar…

 2. Orcun Canbesler Facebook yorumu :

  teyzesi, ne iyi oldu da tanıştık seninle, ne iyi ettin de geldin gönlümüzün düğününe, eline sağlık tekrar

 3. www.aycaogus.com Facebook yorumu :

  teyzesi öper onu :=)) bende sizi tanıdığım için çok mutluyum :=) her ne kadar hala gelip göremesem de!!

 4. Aslıhan Çakır Canbesler Facebook yorumu :

  Ayca, ben son 5,5 yildir lohusayim..ilk çocuğuma, oğluma dokundum dokunali daha içli bir ben varım.vara yoğa ağlarım, ağladığıma ben bile şaşarım..En çok da doğduğu gün gelir aklıma, gözlerimi kapar, o günü,o anı anımsar ağlarım..ceylanda da o güne ağlarım ama anımsamaya çalışmama gerek olmaz, gözlerimi kapatıp detay düşünmeme gerek kalmaz, açarım pinetti by ayçaoğuş albümüme bakarım :)) o anları, verdikleri his ile çok net hatırlarımmmm 🙂

Bir Yorum Yaz