2

Irmak Bebek

Bu ayaklar koca bir adamın ayakları olsa aynı şeyleri hisseder miydim bilmiyorum :=) Baktıkça öpüp koklayasım geliyor.. sizin?

Aslında bu ayakların sahibini daha 5. ayında tanıdım ben, kuzeni Ayşe’nin doğumunda tanıştık. Zamanın hızlıca aktığını söylememe gerek var mı bilmem ama gün geldi çattı bugün kendisinin doğumundaydım. Tanıdık simalar, bildik bir şen hava tabii ki çok daha kolay geçmesini sağlıyor tüm günün.

Ameliyathaneye girdiğimizde Şebnem bu şen şakrak havasından hiçbir şey kaybetmemiş bizi bekliyordu. Girdik çıktık hala ” ben çok konuştum dimi ? ” diye soruyordu :=)
Şebnemcim konuştun valla ama iyi ki konuştun :=)) Heyecanlı halimi aldın götürdün.

Ve Arkın, bakma öyle elinin tersiyle ittiğine , erkek annenin kız babanın her zaman 😉

Seçkiner ve Özdemir ailesi, tekrar tüm ailenizle birlikte olmak, sevgi ve neşe dolu yaşamınıza ortak olmak çok güzeldi.Irmak bebekle size bir ömür boyu mutluluk diliyorum.

Ve pek tabii şans karem..

Yorumlar (2)

  1. Can Bebek | Ayça Oğuş - Doğum Fotoğrafçısı ~ Anne Gözüyle Doğum - Bebek - Çocuk - Aile Fotoğrafları :

    […] Şebnem‘e dvdlerini vermeye gittiğim gün kayınvalidesi ile tanıştım Tuba’nın. Hep beraber slideshowu seyrettik. Yapılan işi teslim ettiğinde hep beraber seyredilmesi tadından yenmez bir durum, annenin göz yaşlarını görmek, bu ana ortak olmak. İşte o gün bu ana ortak olan Tuba’nın kayıvalidesi benden bahsetmiş eve gittiğinde bebek bekleyen gelinine ve Tuba’nın beni tanıdığını bilmeden tabii.. Böyle küçük süprizler olduğunda çok hoşuma gidiyor, Tuba benim blogumu takip edermiş meğer. Bu bilgi doğrultusunda ilk konuşmamız 40 yıllık arkadaş gibiydi zaten Samimi ve birbirini tanıyan iki arkadaş gibi. Bir öğlen yemek yiyelim o zaman dedik ve ben oğlumu da alıp gittim : limonatanın içine elini kolunu soka soka bizi doğum hariç herşeyden konuşturdu ya.. keyifli bir öğlen yemeği olmuştu. […]

  2. 1000 KADIN ORTAKLI BAĞIMSIZ DERGİ | RENGARENK KIRMIZI | Doğum Fotoğrafçısı | Doğum fotoğrafçısı Ayça Oğuş | Doğum Fotoğrafları | Bebek Fotoğrafları |Hamile Fotoğrafları | Çocuk Fotoğrafları | Aile Fotoğrafları :

    […] bekledim. Dün gittim heyecanla aldım, açtım ve karşımda bir süpriz vardı. Editör sevgili Şebnem profil fotoğrafı olarak benim çektiğim bir kareyi kullanacağını söylemişti ama iç […]

Bir Yorum Yaz