Emzirme haftası süprizleri Leileo ile devam ediyor

Bu hafta emzirme haftası olması dolayısıyla ikinci çekilişi duyuruyorum 🙂 Beyhan Numan Emzirme Danışmanlığı çekilişi  9 Ekim Pazar saat 19:00′a kadar devam edecek. Bu duyuru da Leileo yaratıcısı sevgili Zeynep’ten geliyor.

16 Ekim Pazar saat 19:00‘ a kadar bu yazıya yorum bırakacak bir  kişi emzirme t-shirtü bir kişi de hamile bel bantı kazanacak ancak bununla bitmiyor yorum bırakan herkes 100TL ve üzeri alışverişlerinde 25Tl değerinde hediye çeki kazanacak 🙂

Biraz Leileo’yu tanıtmadan önce Annelerden Sütlü Tarifler yazılarına göz atmanızı önereceğim. Benim sütlü tarifim burada

 

 

LeiLeo’da neler var?

  • Emzirme / Hamile Kıyafetleri
  • Emzirme Pançosu
  • Hamile Bel Bantı
  • Hamile/Doğum sonrası eşofman altı
  • Organik bebek giysileri
  • El yapımı kutusunda hastane çıkışı

Sağlıklı bambu kumaşından üretilen LeiLeo emzirme kıyafetlerinin özel tasarımı sayesinde teniniz görünmeden emzirecek ve çok rahat edeceksiniz. İster evde misafirlerinizin yanında, ister parklarda, ister kafelerde… Bebeğinizi keyifle emzirirken, şıklığınızı koruyun ve konforunuzdan ödün vermeyin.

LeiLeo, sadece annelere değil anne adaylarına da geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.  Pantolon gibi duran hem hamilelikte hem doğum sonrasında giyilebilen eşofman altları,  hamilelik boyunca sevdiğiniz t-shirtleri giymeye devam edebilmeniz için bel bantları seçeneklerinizden sadece birkaçı. Hepsi çok kullanışlı,  pratik ve doğal bambu kumaşı kullanıldığı için antialerjik, antibakteriyel ve terletmiyor.

Tüm bebek ürünleri yüzde 100 organik.

LeiLeo’da, bebek tulumlarından önlüğe, bodyden battaniyelere kadar tüm ürünler bebeğinizin hassas teni için özel olarak yüzde 100 organik Ege pamuğundan üretildi. Hepsi yumuşacık ve sağlıklı. Ayrıca; LeiLeo Baby’nin” hastane çıkışı” seti de doğal malzemeler kullanılan el yapımı kutusunda sunuluyor hem de geri dönüşümlü. Kutunun kapağı resim çerçevesi olarak kullanılabiliyor ya da bebeğin hatıra kutusu olarak değerlendirilebiliyor.

LeiLeo’nun sağlıklı ve kullanışlı ürünleri anne adaylarının ve yeni annelerin alışveriş listesinde mutlaka yerini almalı. Hikaye kitabı tadındaki sitesinden keyifle ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.