8

Yogatime’dan hamile yogası çekilişi

Yogatime‘dan hamilelere özel bir hediyem var 🙂 Yorum bırakacak ann:e adaylarından iki kişiye 5 ders hamile yogası kazanma şansı !

Bu 5 dersi 2 ay süre ile kullanabilecek olan şanslı anne adayı çarşamba 18:30 ve cuma 19:30 saatlerinde derslere girebilecek.

27  Şubat Cumartesi saat 13:00’e kadar yorumlarınızı bırakın 21 Şubat günü hamile yogası kazandınız mı bakalım 🙂

Yogatime, Şişli Halaskargazi Caddesi’nde Osmanbey metro durağına 3 dk mesafede, 400mt2 alana kurulu 3 büyük salonu, geniş giyinme odaları, masaj ve terapi imkanı bulunan seçkin, konforlu ve ferah bir Yoga Merkezidir.
Deniz Bağan Özoğul, Sima Havlucu ve Vedat Havlucu tarafından yogayı daha çok kişiye sunabilmenin heyecanıyla 2009 yılında kurulan Yogatime, her yaş ve farklı aşamadaki öğrenciler için farklı seviye ve tarzlarda Hatha Yoga dersleri başta olmak üzere, Mat Pilates, Tai Chi, Yin Yoga, Tao Vinyasa, Hamile Yogası ve Aile yogası gibi özelleşmiş derslerle de hizmet veriyor. Ayrıca Reiki seminerleri, Aile Dizimi çalışmaları ve çeşitli terapik uygulamaların da uygulandığı merkezde, Yoga/Pilates destek ürünleri satışı, üyelerin ücretsiz katılabildiği Meditasyon dersleri ve kütüphane ile geniş bir oturma alanı da mevcut.
İstanbul’un yoğun şehir temposunda, gerginlik ve duygusal yüklerden arınma, zihniniz için bir parça sakinlik, bedeninizde açılma ve güçlenme, yaşam kalitenizde bir artış arayışındaysanız, Yogatime sıcak, rahat ve samimi ortamı, tecrübeli eğitmenleri ve haftada 40’ın üzerinde ders seçeneği ile sizi bekliyor.

Yorumlar (8)

 1. AycaOgus :

  Yogatime’dan hamile yogası çekilişi – http://www.aycaogus.com/hamile-yogasi/

 2. efuli :

  merhaba

  şehir fırsatlarından 5 ders hamile yogası almıştım yoga time dan ancak henüz gitmek nasip olmadı.en kısa zamanda gitmeyi planlıyorum.

 3. Hamile Yogası Çekilişi » Pinik-Kuş :

  […] TIK TIK […]

 4. Semra A.T. :

  Sizi takip eden hamileler olmaz mı hiç. Ben de bunlardan biriyim. Yalnız ben henüz 12 haftalık hamileyim, hamile yogası için daha çok zaman geçmesi gerekir mi? Yani ileriki haftalar için daha mı uygundur? Eğer evetse cevabınız beni dahil etmeyebilirsiniz 🙂 Teşekkürler…

 5. emine kılıçaslan :

  arkadaşım için istiyorum yeni bebeğinin şansına 🙂

 6. evrim erdamar :

  Hamile yogası tüm normal doğum yapacak anne adaylarının kesinlikle yapması gereken bir spor. hep beraber yogaya gidelim:)

 7. Pınar ÜNAL :

  İlk yavrusunu da yoga yaparaktan büyütüp yoga nefesleriyle keyifle dünyaya getirip şimdi ikinci yavrusuna gebe yine yogayla huzur zindelik bulan deneyimli anne&gebe önerir, “Yogatime’de Hamile Yogası bir başkadır.”

  Ben de çekilişe dahil olmak istiyorum efendim:)

 8. Özgül İssi :

  Süper bir fırsat…Ben de şansımı deniyeyim dedim. Şu an 15 haftalık hamileyim ve kendim hamile pilatesi yapıyorum, hamile yogası yapmayı da çok istiyorum; bu neden Yogatime’dan olmasın????