KayrAda’dan bebeklerinize bayram hediyesi

Bu hafta KayrAda bebekleriniz için sağlıklı ve doğa dostu oyuncaklar hediye ediyor. 

Aşağıdaki hediyelerden birini kazanabilmek için önce KayrAda facebook sayfasını beğenmeniz ve daha sonra  11 Kasım Cuma  günü saat 19:00 ‘a kadar bu yazının altına “kendi adınız soyadınız” ile yorum bırakmanız yeterli.

Çekiliş sonucunda bir kişi 1 adet çıngırak köpek bir kişi de Batti tavşan kazanacak. (tercih belirtebilirsiniz 🙂 )

   

Çıngırak Köpek                                                                                                Batti Tavşan

 

KayrAda Organic oyuncak koleksiyonu, bebekleriniz için sağlıklı ve doğa dostu oyuncaklar!

Anne olduktan sonra profesyonel kariyerlerini bırakan iki kadın girişimci olarak kurduğumuz KayrAda Dış Ticaret çocuklara eğitici, eğlenceli, sağlıklı ve doğa dostu ürünler sunmayı amaç edinmiş bir firmadır. Dünyaca ünlü markaların distribütörlüğünü yapmanın yanı sıra kendi markamızla organik peluş oyuncak koleksiyonumuz bulunmaktadır.

%100 organik pamuk ve boyar maddeler kullanılarak üretilen KayrAda organic oyuncakları hiç bir toksik madde ve pestisid içermez, çevre ve insan dostu üretim prosesleri uygulanarak üretilmiştir. Çıngırak, 30 cm boyunda oyuncak ve batti  olmak üzere üç tip oyuncak bulunmaktadır.  Yurt dışında blankie veya dudu olarak binilen batti, bir güven oyuncağıdır.  Araştırmalar güven oyuncağı olan çocukların stresli durumlarla daha kolay başedebildiğini  göstermektedir. Organik batti bebeğinizin korku, endişe ve stresli durumlarda sakinleşmesine yardımcı olacaktır, daha huzurlu bir şekilde uykuya dalmasını sağlayacaktır.

Her tip oyuncağın tavşan, ayıcık ve köpek olmak üzere farklı karakterde modelleri bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için www.kayrada.com adresini ziyaret ediniz.