Henüz Yorum Yapılmamış

MART 2023 CANIN İSTEDİĞİ ZAMAN GEL YOGASI

Kendi rutinlerimi paylaşma halinden türeyen bu ÇALIŞMA NEDİR ?
Yogayı, nefesi, yüz egzersizlerini araç olarak kullanarak hareket etmeyi esas alan, sohbet ettiğimiz,
beslenme, ürün önerisi, çocuklarımız, işlerimiz gibi geniş bir yelpazede birbirimizi dinleyip ve desteklediğimiz, bildiklerimizi paylaşarak bilmediklerimizi merak edip dinleyip keyfine vararak bir akış oluşturduğumuz, konuşmaktan öte bir dinleme alanıdır. Çok lezzetli bir kadınlar kulübüdür.
ÇALIŞMANIN KAPSAMI
Eklemleri, kasları, bağ dokuyu, nefesi çalıştıran, içinde yoga duruşlarını da kullandığım yıllardır yaptığım çalışmaların sonucunda benimle birlikte yoğurulmuş egzersizler bütünüdür.
Sabahları önce yüz boyun sırt egzersizleri ile başlayıp arkasından beden hareketlerini akşamları da aynı şekilde baş boyun yüz egzersizleri ile başlayıp arkasından uykuya hazırlayan beden/ nefes/ gevşeme egzersizleridir.
KAÇ ÇALIŞMA VAR?
Sabah 3 akşam 3 olmak üzere ay boyunca toplamda 12 çalışma var. Her çalışma 2 bölümden oluşuyor. Önce yüz / baş / boyun ve üste beden egzersizleri ikinci çalışma bütün bedeni kapsayan hareketler. Hareket etmeye, rutin oluşturmaya ek olarak sosyal bağları güçlendirdiğimiz bir alan olma sebebiyle aktif katılımı önemsiyorum ancak saat farkından ya da çalışma saatleri uymadığından dolayı katılamayanlara kayıt seçeneği de var. Çalışma bittikten sonra 1 saat içerisinde kayıt YouTube’a ekleniyor ay boyunca yayında kalıyor.

Eğer bu çalışmaya katılmak istersen birlikte hepsini yapabiliriz, en çok söz vereceğim şey ise “iyi hissetmek” olacak; uyandığında ve uykuya giderken.

Ne zaman ? Ne yapıyoruz?

6 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında

Pazartesi – Çarşamba – Cuma 3 Sabah || SABAH SABAH KENDİMLE

08:30 – 09:00 Yüz Baş Boyun Egzersizleri + Masaj
Sabah uyanma ile başlayan benim önereceğim bazı rutinlemiz var, bu rutinlerin sonunda yüzü eli yıkayıp ekran başına buluşuyoruz. Gece sertleşen omuz ve boyunu ısıtıp yüz egzersizlerini her çalışmada belli bir bölgeye odaklanarak masaj ile destekleyen bir çalışma yapıyoruz.

09:15 – 09:45 Güne yükselelim
Yarım saatlik esneme uzama ve nefes akışlarından oluşan egzersizlerden oluşuyor.

Pazartesi – Çarşamba – Cuma 3 Akşam || UYKUDAN ÖNCE KENDİMLE

21:00 – 22:15 Uykuya Hazırlık
Uyku öncesi yüz bakımızı yüz egzersizleri ve masajı ile yapıyoruz. Özellikle gün boyu bilgisayar başında ya da telefonla yorulan gözleri, boyunu ve başı dinlendirmek üzerine çalışıyoruz. Arkasından yine ihtiyaca göre nefes, meditasyon, dinlendirici hareketler, yoga ile günün gerginliğini birlikte gevşetiyoruz.

Günün enerjisi ve ihtiyacına göre belirliyoruz. İstediğine katılabilirsin. Hem sabah hem akşam için ayrı ayrı tek sabit link olacak.

KAYITLI ÇALIŞMA
YouTube üzerinden çalışmayı 1 saat içerisinde paylaşacağım. Çalışmalar ay boyunca akışta duracak yeni hafta geldiğinde yeni çalışmalar eklenecek. Hafta boyunca hem sabah hem akşam çalışmalarını istediğin zaman yapabileceksin. Whatsapp üzerinde bir iletişim grubu olacak oradan da soru sorup destek alabileceksiniz.

Ben ay boyunca buradayım, sen dileğine gelebilir ya da benimle birlikte bir ay boyunca hepsini yapabilirsin. Vaktin yoksa birine varsa hepsine ya da bir gün sabaha bir gün akşama tamamen programa uymak sana bağlı. Bir zorunluluk yok. Ben buradayım gelirsen birlikte olur.
+
dersler her seviyeye uygun olacak. İster hiç yoga yapmamış ol istersen bir eğitmen ol zayıf ol kilolu ol balık etli ol esnek ol güçlü ol ya da olma hiç fark etmiyor. Bir mat ya da üzerinde rahat edeceğin bir örtün olsun yeter.

AMAÇ
İyi hissetmeye dair bir davet sunmak sana ve kendime.

KATILIM PAYI
Canlı Google Meet Katılım 250TL
Kayıtlı Yayın Katılım 300 TL
Hem Canlı Hem Kayıtlı Katılım 350 TL

  • Sadece akşam ya da sadece sabah katılımın katılım payı aynıdır.
  • Bu çalışma için yapılan ödeme 6 – 31 Mart 2023 arası tüm sabah ve akşam çalışmalarını kapsar.
  • Kayıt olduktan sonra önce bir bilgilendirme maili alacaksanız burada son bir küçük işiniz var sonrasında whatsapp iletişim bağlantısını malinize alacaksınız. Her iki seçeneğin whatssapp bağlantısı farklı olacak ve ilgili linkler whatsapp üzerinden çalışma başlamadan önce size iletilecek.
  • Eğer yüzünüzde botoks ya da dolgu varsa lütfen okuyun

Katılmak için formu doldurabilirsin.

KATILIMCILARIN YORUMLARI

Bir Yorum Yaz