Henüz Yorum Yapılmamış

MERHEMLER YAĞLAR

Kantaron Merhemi 40cc | Kantaron yağı 50ml

İçerik: Kendi zeytinlerimizden elde ettiğimiz zeytinyağı içerisinde 40 gün demlenmiş Kazdağlarından topladığım Sarı Kantaron bitkisi, e vitamini yağı , balmumu*

Ne işe yarar. Kantaron yağı antiviral ve antibakteriyeldir. Yanık ve yara için kullanılır. Antiviral etkisinden dolayı dudak uçuklarında, burun içi yaralarında ve zonada etkilidir. Bebeklerde pişik önleyici emziren annelerde meme uçları yaralarında kullanılır.  Romatizmal ağrılar ile tüm eklem ve kas ağrılarına karşı kantaron yağı ile masaj yapmak, kısa süreli etkiler yaratabilir. Sırt ve bel ağrılarında, eklem ağrıları ve romatizmal ağrılarda (artrit), siyatikte ve sinirlerden kaynaklanan diğer ağrılarda etkilidir. Egzamada rahatlatıcıdır.

Lavanta Merhemi 40cc | Lavanta yağı 50ml

İçerik. Kendi zeytinlerimizden elde ettiğimiz zeytin yağı içerisinde 40 gün demlenmiş yine kendi yetiştirdiğim lavanta çiçekleri,, DoTerra Lavanta uçucu yağı, e vitamini yağı , balmumu*

Ne işe yarar. Stres ve anksiyete sorunları için mükemmel bir sakinleştirici bir kokuya sahiptir. Bu nedenle, migren, baş ağrısı, depresyon, gerginli ve duygusal stres tedavisinde de yardımcı olabilir. Canlandırıcı aroması, zihinsel aktiviteyi arttırırken, sinirsel yorgunluğu ve huzursuzluğu ortadan kaldırır. Otonom sinir sistemi üzerinde iyi araştırılmış bir etkiye sahiptir. Kasları, eklem ağrılarını, burkulmaları ve sırt ağrısını hafifletebilir. Lavanta yağı ayrıca sinek ve böcek sokması sonrasında ağrının ve kaşıntının azalmasına yardımcı olabilir. Yüksek kan basıncı seviyelerinin düşürülmesine yardımcı olur ve hipertansiyonu azaltmak için kullanılabilir. Ruh halini iyileştirir. Lavanta yağı, sakinleştirici özelliği nedeniyle uyku süresi, uykuya dalma ve uykusuzluk gibi sorunları azaltarak genel uyku kalitesini artırır.

Aynısefa Merhem 40cc

İçerik. Kendi zeytinlerimizden elde ettiğimiz zeytin yağı içerisinde 40 gün demlenmiş yine kendi yetiştirdiğim aynısefa çiçekleri, badem yağı,shea butter, e vitamini yağı, balmumu*

Ne işe yarar. Nemlendirici olarak kuru ciltleri nemlendirir. Çatlak ciltler için harika bir nemlendiricidir. Ciltteki kabarcıklara ve yaralara iyi gelir.Sivilcelere ve Siğillere fayda sağlar.Basura iyi gelmesi de aynısefa yağının faydaları arasındadır. Doku iyileşmesini hızlandırarak, şişmeyi azaltır. Aynısefa yağı tırnak mantarı için kullanılabilir. Güneş yanığı için etkili bir yağdır.
Yanıklara , yara izlerine iyi gelir. Ciltteki kaşıntı, kızarıklık, hassasiyet ve şişme için yarar sağlar.
Ciltteki yara izi nedeniyle oluşan renk değişikliklerini düzeltir. Erkekler için traş olduktan sonra kullanılabilir. Cildi rahatlatır. Derideki ve ayaklardaki mantarı yok etmek için kullanılabilir.Tahriş olmuş bölgedeki sağlıklı yeni dokuların büyümesini destekler. Cildi güçlendirir. Bu bölgeye kan akışını arttırır.
Küçük kesikleri iyileştirir. Varislere fayda sağlar. Egzama, sedef hastalığı ve dermatit gibi cilt hastalıklarına iyi gelir. Morlukları azaltır.Emziren annelerin göğüs ucu yaralarının oluşmasını engeller oluşmuş yaraların tedavisinde yardımcı olur.

  • Balmumu. Kendi kovanlarımızdan sağdığımız bal sonrası kalan balmumlarıdır. Herhangi bir ilaç yoktur zehirsizdir.
0 TL

Bir Yorum Yaz