VOGUE Fashion Night Out | Nişantaşı

Modadan anladığımı söyleyemeyeceğim: rahat ve kendime yakıştırdığım ve hatta içine sığdığım şey benim modam ! Bir jean bir beyaz t-shirt: yeter. İnanmazsanız birazdan çekim arkasında göreceksiniz:)

Ama burnumun dibine renkli, ışıklı moda dünyası üstelik de VOGUE’un global düzenlediği bir fashion show gelmişken burun kıvırmak olmazdı.

Müzikten dolayı yazıyı okuyamazsanız şimdilik kapatın.. sonra açmak isteyeceksiniz 😉

Devam ediyorum:

Önce arkadaşlar organize edildi, bütün kızlar toplandı, silahlar kuşanıldı, ve biz HARAMİ kızlar hunharca daldık sokaklar. Kah salsa yaptık, kah biraz içtik, mağazalardan fotoğraf karşılığı “ama oğluma alıcammm” pazarlığı ile çızıklı gözlükler, Mariachi marakaslar edindik. En çok Gülse Birselin içinde olduğu defileyi kaçırdığıma yanarım, elbet (benim bu kim ya diye sorduğum ve bundan utanmadığım :D) Galatasaraylı Arda, adını bilmediğim ama tatlı cadının türkü Selena, Ebru Akel, Nilgün Belgün, Ahmet Tulgarla “bi resim çekinebilirmiyizzzz?” kıvamında çektiğimiz el omuzda bir kare de onunla çekerdik .. eminim.. ama olmadı..

Ece Sukan.. bir keresinde yan yana yoga yapmışlığım var ama alıcı gözle bakmamışım tabii.. pek güzelmiş kızımız yakından görünce daha doğrusu BAKINCA ikna oldum 🙂 ama abla bir kere bir objektife bakmadı.. bakmadı billah! Sevmem ben ünlü çekmeyi, hele ki sokaklarda!!  yanımda kızlar olmasa muhtemelen ben eğlenen insanları, vitrinleri, şarap kadehlerini çeker dururdum.. kaldı ki ben onlarla poz bile verdim!! 😀

vefekat Geveze öylemiydi ?? birazdan aşağıda göreceğiniz fotoğraflarda nekkader tatlı olduğunu kendiniz göreceksiniz.. sevimli şahsiyet.. seviyorum kendisini.. ama gerçekten GEVEZE!

Biz harami kızları çok eğlendik, güzel karelerle, yorgun ayaklarla evimize döndük.. o kadar abarttım ki ben şuraya Fashion Nİght Out’ta neler giydik? kısmına fotoğraf bile gönderdim.

Eh neymiş moda bazen sevilebilirmiş..

Aşağıda slideshow olarak geceden anlar.. iyi seyirler…

Ama ama…bu aşağıdaki fotoğrafların çekim arkası öncelikle..

Slide’ın üzerine mouse getirdiğinizde orta altta çıkan barın en sağındaki  küçük düğmeye basarsanız tam ekranda seyredebilirsiniz. Bence önce bis sayfayı yenileyin, müzik en başa sarsın, tam ekran yapın.. ve eğlenin..:)

Ve siz karar verin Nihat Odabaşı mı ben mi ?? Seneye Bağdat Caddesi çekimlerine talibim …:))))) Uçtum mu??