Henüz Yorum Yapılmamış

Yeni Doğan Fotoğrafı ve Hamile yogası

İkisi bir arada değişik duruyor biliyorum. Ne zamandır elim gidip de bir yazı yazamamıştım lakin bu hafta sonu daha önce fotoğraf çekimi için bir araya geldiğimiz güzel aile Evren , Jasmina ve Sümeyye Meryem ile 2 sene sonra başka bir şekilde tekrar bir araya geldik. Konu koonuyu açınca “ne de güzel fotoğraflarınız vardı izniniz olsaydı keşke” diye hayıflanırken, ” yoo bizim iznimiz vardı sadece bizim kızmız yeni doğan çekimi için biraz büyüktü 25 günlüktü belki sen uygun görmedin diye düşündük hiç paylaşmadığın için” diye bir cevap aldım!

O zaman arşive gidip güzel ailenin güzel fotoğraflarını buldum ve hayat ne enteresan 2 ,5 sene önce yenidoğan fotoğrafı için buluştuğumuz Evren’le yeni doğan fotoğrafçılığı atölyesi Jasmina’la da aynı gün hamile yogası dersi yaptık :=) ( evet bir süredir hamile yogası dersleri veriyorum ve çok seviyorum ! 🙂 ) Sümeyye Meryem’e kardeş geliyor:=) Türkiye’de yaşamadıkları için bu sefer birlikte olamayacağız ama Evren harika fotoğraflar çekiyor biraz da yeni doğan fotoğrafçılığı üzerine konuşunca bence şiir kareler gelecek Almanya’dan.

Bu vesile ile çok sevdiğim Ordu ailesine fotoğrafa, fotoğrafçıya, emeğe verdikleri değer için kocaman bir teşekkür etmek istiyorum. Her zaman keyifle sohbet ettiğim güzel insanlar çıkartıyor işim karşıma.

İşte 2.5 sene önceki pembe Sümeyye Meryem. Gerçekten 25 günlük olduğunu söylediklerinde ” gelirim denerim ama söz veremem” demiştim ama beni utandırdı küçük kız! 7 günlük olsa bu kadar rahat çalışır mıydık ya da 7 günlük yeni doğan fotoğraflarını çekseydik kimbilir neler çıkardı :=)

Teşekkürler Ordu ailesi. Güzel ve özel anlarınızı paylaşabildiğimiz için..

Bir Yorum Yaz